OLYMPUS: D-201-10704
Quantity Available:0
Distal Attachment, 11.35 OD x 4 mm Length, Straight, Soft Design, Sterile, Single-Use, Disposable, For Endoscopic Submucosal Dissection (ESD), Upper GI Endoscopy, Enteroscopy, Side Hole for Draining of Fluid
$19.00
/Each
| Manufacturer | OLYMPUS |
|---|---|
| Type | Straight |
| Material | Stainless Steel |
| Sterility | Sterile |
| Length | 4 mm |
| Diameter | 4.5 mm OD |
| Disposable | Yes |
| For Use With | For Cusa Clarity Ultrasonic Surgical Aspirator |
| Usage | Single-Use |
| Frequency | 23 kHz |