STRYKER: 5500-25B-107
Quantity Available:1
Bone Cutting Tips, 11 cm Length, 12.5 L x 0.83 mm Cutting W, Knife, Sterile, Single-Use, For Use With Ultrasonic Aspirator System
$367.50
/Each
| Manufacturer | STRYKER |
|---|---|
| Type | Knife |
| Sterility | Sterile |
| Length | 11 cm |
| For Use With | For Use With Ultrasonic Aspirator System |
| Usage | Single-Use |
| Cutting Length | 12.5 mm |
| Cutting Width | 0.83 mm |