ERBE USA: 20132-219
Quantity Available:3
Flexible Probe, 1.5 mm OD x 300 cm Length, Straight Fire Axial Beam, Sterile, Single-Use, Disposable, with 3000 A Filter, For Next Generation Argon Plasma Coagulation, Flexible Endoscopic Intervention, Plug-and-Play Functionality
$159.00
/Each
| Manufacturer | ERBE USA |
|---|---|
| Type | Straight Fire Axial Beam |
| Sterility | Sterile |
| Length | 300 cm |
| Disposable | Yes |
| For Use With | For Next Generation Argon Plasma Coagulation, Flexible Endoscopic Intervention |
| Usage | Single-Use |
| Outer Diameter | 1.5 mm |
| With | 3000 A Filter |