COVIDIEN: 176647
Quantity Available:35
Laparoscopic Retractor, 10 dia. x 31 cm Length Shaft, Teal, 8 mm Tip, Disposable, Atraumatic Articulating Five Fingers Tissue Retractor
$59.00
/Each
| Manufacturer | COVIDIEN |
|---|---|
| Type | Fan |
| Shaft Length | 31 cm |
| Shaft Diameter | 10 mm |
| Disposable | Yes |
| Color | Teal |
| Tip Size | 8 mm |
| Operation Type | Five Finger |