MEDTRONIC: 10CY50
Quantity Available:0
Cutting Burr, 10 cm Length, 5 dia. x 7.9 mm Head Length, Small Bore, Cylinder Fluted Tip Style, Single-Use, Sterile
$55.30
/Each
| Manufacturer | MEDTRONIC |
|---|---|
| Head Diameter | 5 mm |
| Tip Style | Cylinder Fluted |
| Size | Small Bore |
| Sterility | Sterile |
| Length | 10 cm |
| For Use With | For AS10, AS10S, AA10, AA10S, AVS10, AVA10 Straight and Angled Attachment, Legend System |
| Usage | Single-Use |
| Head Length | 7.9 mm |