DEPUY SYNTHES: 441.282
Quantity Available:0
LCP Medial Distal Humerus Plate, 3.5 mm Size, Titanium, 58 L x 11 mm W, 3 Holes, 2.5 mm Thickness, 13 mm Distance Between Holes, Right Version
$76.44
/Each
| Manufacturer | DEPUY SYNTHES |
|---|---|
| Number Of Holes | 3 |
| Thickness | 2.5 mm |
| Width | 11 mm |
| Version Type | Right |
| Material | Titanium |
| Size | 3.5 mm |
| Length | 58 mm |
| Distance Between Holes | 13 mm |