DEPUY SYNTHES: 421.512
Quantity Available:0
Frame Plate, 1.6 mm Size, 16 x 16 mm, 4 Holes, Titanium, 0.5 mm Thickness, Square, For Low Profile Neuro Modular System, For a Wide Range of Options in Neurosurgery
$7.21
/Each
| Manufacturer | DEPUY SYNTHES |
|---|---|
| Dimension | 16 x 16 mm |
| Number Of Holes | 4 |
| Thickness | 0.5 mm |
| Material | Titanium |
| Size | 1.6 mm |
| Shape | Square |
| For Use With | For Low Profile Neuro Modular Systems |