STRYKER: 2108-152-002
Quantity Available:1
Sagittal Saw Blade, 1.19 mm Thickness, 12 in. Teeth Per Inch Cm, 12.5 mm Cut Edge, 61.5 mm Cut Depth, No Offset Teeth Type, Single-Use, Sterile, For System 4 and System 2000 Sagittal Saw
$10.00
/Each
| Manufacturer | STRYKER |
|---|---|
| Thickness | 1.19 mm |
| Sterility | Sterile |
| For Use With | For System 4 and System 2000 Sagittal Saw |
| Usage | Single-Use |
| Teeth Type | No Offset |
| Teeth Per Inch Cm | 12 in. |
| Cut Edge | 12.5 mm |
| Cut Depth | 61.5 mm |